Üniversiteli Kampanyası

Üniversiteliye fiber hızında hayat Türk Telekom'da! Üniversiteli Kampanyası ile öğrenci indirimi fırsatından sen de yararlan!

12 ay sözüne fiber hızında internet üniversite öğrencisi indirimi ile ayda sadece 59,90 TL'ye evinde. Yalın internet fırsatı ile ev telefonu olmadan internet keyfini yaşayabilirsin. Üstelik kampanyadan yararlananlara Caffe Nero'da 1 kahve aldığında 1 kahve hediye!

Hemen başvur, Türk Telekom evde internetin gençlere sunduğu uygun fiyat, hızlı internet gibi daha birçok avantajdan sen de faydalan!​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

HEMEN BAŞVUR

Kendi Paketini Oluştur

Tüm iletişim ihtiyaçlarınız için seçiminizi yapın, sepete atın, kampanyanızı kendiniz oluşturun!

Evde İnternet
HIZ
GB
Ev Telefonu
TV
Mobil
* İşaretli teklifler 15 ay taahhütlü, diğer tüm teklifler 24 ay taahhütlüdür. Evde internet ve ev telefonu seçimleri zorunludur.

Kendi paketinizi oluşturmak için soldaki alandan iletişim ihtiyaçlarınızı seçin

Hemen Başvur

Paketiniz:

TOPLAM:
Hemen Başvur
Paket Detayları Tüm Paketler

Paket Seçenekleri ve Özellikleri

Paket Seçenekleri

Tüm Kampanya Paketleri

Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı GB Kampanya İndirimli Fiyatı
YALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ100 Mbps200 GB 120 .90TLX 12 AY HEMEN BAŞVUR
YALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 50 Mbps200 GB 100 .90TLX 12 AY HEMEN BAŞVUR
YALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ35 Mbps100 GB 82 .90TLX 12 AY HEMEN BAŞVUR
YALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ24 Mbps75 GB 62 .90TLX 12 AY HEMEN BAŞVUR
YALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ24 Mbps35 GB 53 .90TLX 12 AY HEMEN BAŞVUR
YALIN ULTRANET LİMİTSİZ16 Mbps50 GB 59 .90TLX 12 AY HEMEN BAŞVUR
YALIN ULTRANET 616 Mbps25 GB 36 .90TLX 12 AY HEMEN BAŞVUR
Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı GB Kampanya İndirimli Fiyatı
YALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ100 Mbps200 GB 114 .90TLX 12 AY HEMEN BAŞVUR
YALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 50 Mbps200 GB 94 .90TLX 12 AY HEMEN BAŞVUR
YALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ35 Mbps100 GB 76 .90TLX 12 AY HEMEN BAŞVUR
YALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ24 Mbps75 GB 59 .90TLX 12 AY HEMEN BAŞVUR
YALIN FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ24 Mbps35 GB 50 .90TLX 12 AY HEMEN BAŞVUR
YALIN ULTRANET LİMİTSİZ16 Mbps50 GB 56 .90TLX 12 AY HEMEN BAŞVUR
YALIN ULTRANET 616 Mbps25 GB 31 .90TLX 12 AY HEMEN BAŞVUR

Paket Özellikleri

 • Evde Ücretsiz
  Kurulum
 • Erişim
  Ücreti Dahil
 • Fiber Gücü
​​
 • Üniversiteli Kampanyası 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra en az 3 (üç) aydır internet aboneliği olmayan üniversite öğrencileri kampanyaya dahil olan yalın internet paketlerine 12 ay taahhüt vererek kampanyadan 1 kez yararlanabilir. Bu kampanyadan faydalanmak için Yüksek Öğretim Kurumu Başkanlığı’na bağlı üniversite öğrencisi olmak ve üniversiteden alınacak resmi öğrenci kimliği veya öğrenci belgesi aslını ibraz etmek gerekmektedir.
 • Kampanya fiyatları 12 ay boyunca indirimli olup taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Üniversiteli Kampanyası kapsamında 12 ay taahhütlü yalın internet paketlerinden yararlanan müşteriler için aylık yalın internet erişim bedeli ücretsizdir. 12 aylık taahhüt süresi dolduğunda yürürlükteki aylık yalın internet erişim ücreti müşteri faturasına yansıtılır.
 • Yeni aboneliklerde alınan 192 TL (KDV dahil) bağlantı ücreti, 12 ay boyunca aylık 16 TL taksitle faturalandırılır.
 • Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet hat sahibi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamamaktadır.
 • 12 aylık taahhüt süresi boyunca kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.
 • Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 10 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
 • Limitli paketlerde kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Caffé Nero’dan 1 kahve alana 1 kahve bedava fırsatından yararlanmak için NERO TCKN yazıp boşluk bırakılarak 6262’ye sms gönderilerek şifre alınması gerekmektedir. Caffé Nero kampanyasından gönderilecek şifreler tek kullanımlık olup kampanyadan günde 2 kez yararlanma hakkı dışında kampanyaya katılım sınırlaması bulunmamaktadır.
 • Kampanyanın modem dahil versiyonu kapsamında verilen kablosuz ADSL modem rayiç bedeli KDV dahil 125 TL, kablosuz VDSL modemin rayiç bedeli ise KDV Dahil 250 TL'dir. FİBERNET Paketlerinden FTTH altyapısında hizmet alan müşterilerimiz için modem müşterilerin kullanımına ücretsiz sunulmaktadır. İşletmeci veya Abone tarafından, herhangi bir sebeple 12 aylık süre tamamen dolmadan önce; Abone'nin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde kablosuz modem rayiç bedeli ilk faturanıza yansıtılacaktır.
 • Üniversiteli Kampanyası Yalın İnternet alt yapı olanaklarıyla sınırlıdır.
 • Pakete dahil olan internet tarifeleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 8, 16, 24, 35, 50 veya 100 Mbps' ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilmektedir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) Adil Kullanım Noktasına (AKN) ulaştığında internet kullanım hızı en yüksek 3 Mbps olacak şekilde düşürülür. İşletmeci, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilmektedir.
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Sözleşmeler için tıklayın.
 • Taahhütname için tıklayın.
 • *Adil Kullanım Noktası (AKN) ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
​​​​​​​​

Kampa​nyaya Özel Ücretsiz Servisler

 • Binlerce Noktada WiFi
  Binlerce Noktada WiFi

  Binlerce Noktada WiFi

  Türk Telekom WiFi noktalarından internete 600dk ücretsiz giriş fırsatı...

 • Çocuklara Güvenli İnternet
  Çocuklara Güvenli İnternet

  Çocuklara Güvenli İnternet

  Çocuklarınızı ve sevdiklerinizi internetteki zararlı içeriklerden korumak için Aile Koruma Şifresi 3 lisans hakkı...

 • McAfee Antivirüs ile Koruma
  McAfee Antivirüs ile Koruma

  McAfee Antivirüs ile Koruma

  Bilgisayarınızı virüsler ve casus yazılımlardan korumak için 1 adet ücretsiz McAfee Antivirüs Plus lisansı...

 • Güvenli Dosya Depolama
  Güvenli Dosya Depolama

  Güvenli Dosya Depolama

  Netdisk’ten 2 GB online depolama ve yedekleme hakkı ile dosyalarınıza her an her yerden güvenle ulaşma avantajı...

Diğer Başvuru Kanallarımız

İNTERNET
YAZIN 6606'YA
SMS GÖNDERİN

BİZİ ARAYIN
0212 700 0 375

Sıkça Sorulan Sorular

Üniversiteli Kampanyası ile ilgili detaylı bilgiler burada

1- Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra gerçekleşen abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş üniversite öğrencileri* kampanyaya dahil olan Yalın İnternet paketlerine 12 ay taahhüt vererek kampanyadan 1 kez yararlanabilir. Bu kampanyadan faydalanmak için Yüksek Öğretim Kurumu Başkanlığı’na bağlı üniversite öğrencisi olmak ve üniversiteden alınacak resmi öğrenci kimliği veya öğrenci belgesi aslını ibraz etmek gerekmektedir.

2- Kampanya kapsamındaki ücretlendirme nasıldır?

Bağlantı ücreti: Yeni aboneliklerde alınan 192 TL (KDV dahil) bağlantı ücreti,12 ay boyunca aylık 16 TL taksitlefaturaya yansıtılır.

Yalın internet paketleri: Yalın erişim ücreti (aylık 18 TL) kampanya kapsamında ücretsizdir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 10 TL Devre Hazırlama Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Sabit telefon hattı olan ve Türk Telekom evde internet hat sahipliği bulunan abonelerden bir defaya mahsus peşin 10TL (vergiler dahil) Yalın internet geçiş ücreti faturanıza yansıtılır. ​​​

3- İlk faturaya yansıyacak ücretler nelerdir?

Kısmi Kullanım Ücreti:İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı paket ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturanıza yansıtılır.

Yalın internet paketleri için: Yalın İnternet hizmetinden yararlanan müşterilere, Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar ki gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır. (*Kampanya kapsamında taahhüt süresi olan 12 ay boyunca 0 TL)

Bağlantı ücreti ilk taksiti:Yeni aboneliklerde 12 ay boyunca 16 TL taksitle faturaya yansıtılır.

Yalın İnternet devre hazırlama ücreti:Mevcutta sabit telefon hizmeti almayan yeni müşterilere vergiler dahil 10 TL yansıtılır.

Damga Vergisi: Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere Türk Telekom faturasına yansıtılır.

Kota aşım ücreti (Varsa): Yürürlükteki kota aşım ücretinden hesaplanarak kotalı paketlerde yansıtılır.

Satın alınan ücretli Evde İnternet Katma Değerli Servis ücreti (Varsa):Ücretli Evde internet katma değerli servislerinden (Türk Telekom Tivibu Web, Vitamin, ...) yararlanıldıysanız, bu servisin ücreti ilk faturanıza yansıtılır.​​

4- Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?

Bireysel aboneler için;

 • TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
 • Yabancı uyruklu vatandaşlar için, geçerlilik tarihi uygun pasaport veya uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin bir sureti
 • Öğrenci belgesi fotokopisi

Kampanyanın modem dahil ve hariç olmak üzere 2 farklı versiyonu bulunmaktadır. Modem isteniyorsa kampanyanın modem dahil versiyonundan yararlanılabilir.

FİBERNET Paketlerinde, FTTH (Eve Kadar Fiber) altyapısında hizmet alacak aboneler için, mülkiyeti Türk Telekomünikasyon A.Ş.'ye ait olan HGW modeme abonelik boyunca ücretsiz kullanım hakkı sağlanır.

Aldığım modem arızalı ise ne yapmalıyım?

Modem arızalı ise; ADSL hattınızın aktif hale gelmesinden itibaren 7 iş günü içerisinde Türk Telekom Mağazaları ve Ofislerine başvurulması halinde, modem yenisi ile değiştirilir. Ancak bu süreden sonra ortaya çıkacak arızalardan modem üreticisi firma sorumludur ve garanti kapsamında üretici firma tarafından arıza giderilir. Arıza yaşamanız durumunda, öncelikle 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak destek alabilirsiniz. Gerekli kontrollerin yapılması ve modem arızasının tespit edilmesi durumunda ilgili firma servisine yönlendirilirsiniz.​

​​​

Ücretsiz evde kurulum hizmeti ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız .

Evde İnternet Kurulum Hizmeti 24 ay taahhütle ücretsizdir. 24 ay boyunca internet hattı iptal edilmez ise faturaya herhangi bir ücret yansımaz. Hizmet alımından itibaren 24 ay içerisinde hat iptali durumunda, kalan taksit süresi kadar aylık ücret toplamı son faturanıza yansıtılır.

​​​

Kampanyaya başvurmak için www.bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet web sitesini ziyaret edebilir, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Ofis ya da Türk Telekom Mağazaları'na uğrayabilirsiniz.

Ayrıca İnternet yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) göndererek başvuru yaparsanız sizi hemen arayabiliriz.​

1- Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?

​​Evet. Kampanya başlangıcından 12 aylık abonelik taahhüdü sonuna kadar kampanyaya giriş yapılan tarife/hız paketinin aylık kullanım ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemeniz kaydıyla geçişe açık paketlerde tarife değişikliği yapabilirsiniz.

2- Kampanyada taahhüt süresi içinde internet hizmetimi değiştirebilir miyim?

Yalın internet hizmetinden internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz.

3- Kampanya taahhüt süresi bittikten sonra tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti ne kadar olacaktır?

Kampanyada taahhüt süresi 12 aydır. İndirim süresinin bitiminden itibaren seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılır.​

4- Başka birine devir, başka adrese nakil, hat dondurma işlemlerini gerçekleştirebilir miyim?

Evet. Devir, nakil ve hat dondurma ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.​ ​

5- Kampanyayı nasıl iptal ettirebilirim?

Kampanya iptali için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir, Türk Telekom Ofisleri veya Mağazalarına başvurabilirsiniz.​

6- Kampanya veya abonelik iptalinde çıkış bedeli ödeyecek miyim?

Kampanya iptali: Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali yaptığınız durumda faturanıza yansıyacak ücretler; Taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem ve bağlantı ücreti için verilen indirimler dahil) tahsil edilir. Ancak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamının, sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.​

Abonelik iptali: Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda faturaya yansıyacak ücretler;

Taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Ancak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamının, sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten;

 • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Geriye dönük internet /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri,
 • (varsa) ALO Paket​ kullanım ve bağlantı ücretleri,
 • (varsa) Bağlantı Ücreti kalan taksitleri yansıtılır.

7- Kampanya ile ilgili olarak destek almak istediğimde nereye başvurabilirim?

Kampanya ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.​​​

Kampanya süresi boyunca Wifi noktalarında WiFi’yı sınırsız kullanabilirsiniz. WiFi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Üniversiteli Kampanyası’ndan yararlanan müşterilerimiz kampanya kapsamında Café Nero’dan 1 kahve alana 1 kahve bedava fırsatından yararlanabilir.

Caffé Nero’dan 1 kahve alana 1 kahve bedava faydasından yararlanmak için NERO TCKN yazıp boşluk bırakılarak 6262’ye sms gönderilerek şifre alınması gerekmektedir.

Cep telefonuna gelecek şifreyi POS makinesine girerek slibini Caffé Nero mağazalarındaki yetkililere iletmesi yeterlidir.

Kampanya, baristaların hazırladığı espresso bazlı küçük ve orta boy sıcak ve soğuk kahvelerde geçerlidir.

Başa Dön Hemen Başvur