Tivibu Uydu 24 Ay Sabit Fiyat Kampanyası

Bu kampanyada, 24 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Ek olarak, 60TL’lik kurulum ücreti hediyedir.

 • Kampanyadan kimler yararlanabilir?

  Kampanyadan yeni Tivibu Uydu müşterilerimiz faydalanabilir.

 • Kampanya hangi paketler için geçerlidir?

  Tivibu Uydu 24 Ay Sabit Fiyat Kampanyası aşağıdaki paketler için geçerlidir.

  24 Ay Boyunca (Vergi Dahil)

  Paket Adı Kampanyalı Aylık Fiyat Taahhüt Süresi
  Sinema Paketi 25 TL 24 Ay
  Süper Paket 39 TL 24 Ay

  *Kampanyalı fiyatlara %18 KDV ve %15 ÖİV ve aylık 3 TL olan Cihaz Kullanım Bedeli dahildir.

 • Hediyeler

  Sinema paketi abonelerine Tivibu Go Sinema Paket, Süper Paket abonelerine Tivibu Go Süper Paket hediyedir.

  Süper Paket abonelerine Tivibu Go Süper Paket hediyedir.

 • Geçerli olduğu tarihler

  1 Temmuz 2015 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

 • İlgili Taahhüt Bilgisi

  Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt alınmaktadır. Sözleşme için tıklayınız.

 • Kurulum Hizmeti

  Kampanya kapsamında 60 TL tutarındaki İç Kurulum bedeli alınmayacaktır. Müşteri ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda Dış Kurulum gerçekleştirilebilir olup ekipmanlar ve işçilik bedeli toplam 132 TL (11 TL x 12 ay taksit)’ dir.

 • Aktivasyon Hizmeti

  Aktivasyon; Tivibu Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemidir ve kampanya kapsamında Aktivasyon hizmeti 30 TL olarak ücretlendirilerek ilk faturaya yansıtılacaktır.

 • Kampanya detayları

  Cihazlar hakkında

  Kampanya kapsamında cihaz kullanım bedeli aylık 3 TL olarak faturaya yansıtılacaktır. Cihazların (Uydu alıcısı, kumanda, smart kart, kablo) mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde ekipman teslim tutanağı çerçevesinde belirtilmiş tutarlar aboneden tahsil edilecektir.

  Paket geçişleri hakkında

  Kampanyaya giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir. Elde edilen indirim bedeli geçiş tarihinden itibaren yeni pakete göre hesaplanacaktır. Spor içeriği sadece Süper Pakette yer almaktadır ve süper pakete geçilmesi halinde giriş yapılan paket dahil hiçbir pakete geçiş yapılamayacaktır. Aksi paket geçişleri taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilecektir.

  İptal hakkında

  Abonelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır.

  Ek olarak (varsa) Aktivasyon, Kurulum ücreti, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.

Tivibu'nun Eğlenceli Dünyasına Katılmak İçin

Bilgilerinizi Doldurun, Biz Sizi Arayalım.