Tivibu Uydu 12 Ay Sabit Fiyat Kampanyası

Bu kampanyada, 12 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Ek olarak, 60TL’lik kurulum ücreti hediyedir.

 • Kampanyadan kimler yararlanabilir?

  Kampanyadan yeni Tivibu Uydu müşterilerimiz faydalanabilir.

 • Kampanya hangi paketler için geçerlidir?

  Tivibu 12 Ay Sabit Fiyat Kampanyası aşağıdaki Tivibu Uydu paketleri için geçerlidir.

  Kampanyalı Paket İsmi Kampanyalı Fiyat
  1.-12. Ay (Vergi Dahil)
  İndirim Tutarı
  1.-12. Ay
  Taahhüt Süresi
  Sinema Paketi HD 29,00 TL 12 Ay
  Süper Paket HD 49,00 TL 12 Ay

  * Kampanyalı fiyatlara aylık 3 TL olan Cihaz Kullanım Bedeli dahildir.

  ** Kampanya kapsamında 60 TL değerindeki iç kurulum hediyedir.

 • Hediyeler

  Tivibu Uydu Sinema paketi abonelerine Tivibu Go Sinema Paket hediyedir. Tivibu Uydu Süper Paket abonelerine Tivibu Go Süper Paket hediyedir.

  Aynı zamanda kampanya dahilinde tüm paketlerde 60TL tutarındaki iç kurulum hizmetimiz de hediyedir.

 • Geçerli olduğu tarihler

  Kampanya, 17 Ağustos 2018 – 26 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

 • İlgili taahhüt bilgisi

  Kampanya kapsamında 12 ay taahhüt alınmaktadır. Sözleşme için tıklayınız.

 • Kurulum Hizmeti

  Kampanya kapsamında 60 TL tutarındaki İç Kurulum bedeli alınmayacaktır. Müşteri ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda Dış Kurulum gerçekleştirilebilir olup ekipmanlar ve işçilik bedeli toplam peşin 125 TL, taksitli 132 TL (11 TL x 12 ay taksit)’ dir.

 • Aktivasyon Hizmeti

  Aktivasyon Ücreti, Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeniyle ABONE’ye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında yeni aboneliklerde Aktivasyon bedeli 30 TL olarak ilk faturaya yansıtılacaktır.

 • Kampanya detayları

  Cihazlar hakkında

  Kampanya kapsamında cihaz kullanım bedeli aylık 3 TL olarak faturaya yansıtılacaktır. Cihazların (Uydu alıcısı, kumanda, smart kart, kablo) mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde ekipman teslim tutanağı çerçevesinde belirtilmiş tutarlar aboneden tahsil edilecektir.

  Paket geçişleri hakkında

  Kampanyaya giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir. Elde edilen indirim bedeli geçiş tarihinden itibaren yeni pakete göre hesaplanacaktır. Spor içeriği sadece Süper Pakette yer almaktadır ve süper pakete geçilmesi halinde giriş yapılan paket dahil hiçbir pakete geçiş yapılamayacaktır. Aksi paket geçişleri taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilecektir.

  İptal hakkında

  Abonelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır.

  Ek olarak (varsa) Aktivasyon, Kurulum ücreti, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.

Tivibu'nun Eğlenceli Dünyasına Katılmak İçin

Bilgilerinizi Doldurun, Biz Sizi Arayalım.